5.05.2017

Katılımcı Listesi (04.05.2017).. "Trumpism" Karikatür ve Portre Yarışması, İran

International Trumpism Cartoon & Caricature Contest 2017, Iran..
Konusu "Trumpism" olan ve son katılım tarihi 5 Mayıs 2017 olarak açıklanan yarışmanın, 4 Mayıs, Perşembe itibariyle katılımcı listesi yayınlandı.





Yarışma Kuralları:
https://cartooncolors.blogspot.com.tr/2017/03/international-trumpism-cartoon.html
Kaynak:
http://en.resistart.ir/content/the-list-of-participants-of-the-international-trumpism-cartoon-caricature-contest-2017-1/

Katılımcılar (04 Mayıs 2017):

ABD
Clay Jones
Ed Wexler
Fang Chen
Mary Zins
Phu Nguyen
Ramos Marco

Afganistan
Manssoreh Sadeqi 
Shahid Atiqullah

Almanya
Frank Zimmermann
Gerard (Ardy) Frederik Hendrik
Javier Puig Rovira
Rainer Unsinn
Ridha Ridha
Steffen Jahsnowski

Arjantin
Andres Alvez 
Arturo Kemchs Dávila
Décio Ramírez
Diego Puglisi 
José Miguel Serrudo 

Arnavutluk
Agim SULAJ

Avustralya
Boban Stanojevic
Paul Emile Rochester
Petar Pismestrovic

Avusturya
Bernd Ertl
Stefan Wenczel(Stewie)

Azerbaycan
Seyran CAFERLI

Bahreyn
Ali Husain ALI

Bangladeş
Asifur Rahman 

Belçika
Jason McLarnin
Luc Descheemaeker (out of contest)
Olivier Jaminon
Steven Verstuyft

Birleşik Krallık
Alexei Talimonov 
David Peter Kerr 
Toby Chiang 

Bosna Hersek
Goran Krčmar
Hule Hanusic 
Rešad Sultanović
Senad Nadarevic 

Brezilya
André Barroso
Antoni Martins Dão
Alisson Ortiz
Benjamim Cafalli
Brum (Rodigo Serra Brum Machado)
Carlos Amorim
Carlus Latuff
Cival Einstein
ED(Edvaldo Rodrigues da Silva)
Eder Santos
Elihu Duayer
Eduardo Baptistão
Elihu Duayer
Hector Salas
Izânio Bezerra Façanha
J.Bosco(Joao Bosco Jaco de Azevedo)
Jeremias Castro
Jorge Souza
Jose Antonio Costa (Jota A)
José da Rocha Neto(Netto) 
Junior LopezLuis Fernando Pimentel Mendes (Oscar)
Luciano Soares Lima
Luiz carlos Fernandes
Milton de Faria miltonfsouza 
Moises de Macedo Coutinho
Nicolas Viotto
Odyr Bernardi
Osvaldo DaCosta
Paulo Sergio Jindelt 
Rafael Sete
Raimundo Rucke
Raimundo Waldez Durate
Ray Costa
Reginaldo Moreira do Monte
Ricardo César de Araújo (Rice Araújo)
Rodrigo Lebet Scalvi Natariani
Rock Lane Alves
Samuca(Samuel Rubens de Andrade)
Santiago (Neltair Abreu)
Sérgio Luiz Roda (iéio)
Sergio Ribeiro Lemos
Synnöve Dahlström Hilkner
Thiago Lucas
Ulisses José de Araujo
Victor Henrique Woitschach

Bulgaristan
 Alla & Chavdar
Anatoliy Stankulov
Jovcho Savov  
Veselin Zidarov
Zlati Georgiev Krumov

Cezayir
Benhariza Abdelghani

Çek Cumhuriyeti 
Josef Prchal 
Pavel Hanák
Radim Hoskovec 

Çin
Gue Ye
Guibao  Gai 
Jia Rui jun 
Jing shan
Jingyan Qi
Jin Xiao Xing
Jiarui Jun
Li Hai Feng
Liu Qiang
Li Yingchuan
Lei Zou
Shangjun 
Sun Chen
Qi Jignyan
Qijin Gyan
Xiaoqiang Hou
Xinlei Wang
Yang Lijie
Yang Xia 
Zhao Yun Sheng 

Danimarka
Niels Bo Bojesen
Per Marquard Otzen 

El Salvador
(Alecus)Ricardo Clement 

Endonezya
Agus Eko santoso
 Agus Rijanto 
Barma Wessi
Budi Har Pujiono
Campusnet Banyumanik 
Cholid Munir
Darsono
Djoko Susilo
Doddy Iswahyudi
Eko Supa
Galih Widyanggo Lungit
Husain Asa Malik
Ibnu Syakbani
Jitet Kustana
(Joen)Yunus Erlangga
Khoiril Mawahib 
Muhammad Iskandar (Dhais)
Muhammad Nasir
Partono
Sudarmanto
Supriatin Soeprie Ketjil
Suratno 
Taufan Hidayatullah 
Taufan Galaxy
Yustinus Anang Jatmiko
Wahyu Siswanto 
Wiwik Wibowo 

Fas
Naji Benaji

Filipinler
Johnny V. HENSON

Finlandiya
Heino Partanen
Leena Suomi

Fransa
Bernard Bouton
Bonfim(Josivan Bonfim)
René Bouschet

Guatemala
Evelyn Soraya De Paz Samayoa (Evez)

Hırvatistan
Borislav Hegedušić
Mojmir Mihatov
Nataša Rašović
Slobodan Butir

Hindistan
Arunkumar.K
Bhupinder Singh Bagga
B S Bagga
B V Panduranga Rao
Jairaj T G
Jayaraj Vellur
Kiran Sklm
Konda Ravi Prasad
Munduru sekhar rao
Pavan Kumar Tiruvaskur 
Satish Shivmohan Upadhyay
shankar pamarthy
Shiva Thipparthy 
Soumyabrata Roy
Shibu Cheriapadath
Suprity Bhattacharya
T. Pavan Kumar
T V G Menon
Udayshankar Ganguly 
Vishal Shenoy

Hollanda
Eric Peter van der Wal
Benjamin Kikkert
Peter Nieuwendijk
Willem Rasing  

Irak
Abdulameer Al-Rikabi
Abu Kamil Alrekabi
Ahmed Khalil Hadi
Arkan Albahadly
Grftar Kakayi  
Sameer Malek 

İran
Abas Nasseri
Abbas Mohammadi
Abedin Mohammadi
Abolghasem Tahanian
Ahmad Momeny
Ahmad Reza Sohrabi
Akbar Torabpoor
Ali Asghar Shamsi
Ali Bahrami
Ali Ghanaat
Ali Paknahad
Ali Shabani
Ali Shafei 
Alireza Heidari
Alireza Pakdel
Amane Mozafari Aghdam
Amir Arsalan Ahmadinejad
Amirhossein Abedian Dehkordi
Amirhossein Alipour
Arash Foroughi
Behnam Masoudi
Davood Afrazi
Ehsan Ganji 
Ehsan Mousavi
Emad Salehi
Esmaeil Babaei
Fakher Amareh
Farhad Mirhosseini
Jaafar Poorghahreman
Javad Takjoo
Hadi Asadi
Hamid Borzooey 
Hamid Ghalijari 
Hamid Shanbezadeh
Hamid Soufi
Hamidreza Hayatroshanaei
Hooman Tahvildar Akbary
Hossein Youzbashi
khodayar Naroei 
Mahdieh Sabbaghkar 
Mahmood Nazari
Mahnaz Yazdani
Mansoure Dehghani
Mansoureh Fatemeh Ghomi
Massoud Ghalavand
Massoumeh Rahimi
Mehdi Mahmoodi
Meysam Namdar 
Mehdi Lali
Mehdi Rasooli 
Mehrdad Bahrami
Moein Mousavi Farid
Mohammad Abedi 
Mohammad Ali Adili
Mohammad Hossein Akbari
Mohammadali Khalaji
Mohammad Bashiri
Mohammad Ebrahimpour
Mohammad Hadi Khosrokiani
Mohammad Norozniay
Mohammad Reza Abbaspour 
Mohammad Reza saghafi 
Mojgan Navaei
Mojtaba Azhdari
Mostafa Behrang Jedi
Navid Bazarganian
Neda Khodaverdi
Neda Zereshkian
Negin Naghiyeh
Nima Mahmoodi 
Payam Khalili Zand
Payam Vafatabar
Peyman Joudzadeh 
Pezhman Alipour
Pooya Abdoli
Reza Hamidi Motlagh
Reza Soheylirad
Sadaf Golshani
Saeed Shams
Sajjad Fallahnezhad
Saman Soli
Saman Torabi
Samaneh Sadeghi Marasht
Seyyed Iman Nourinajafi
Seyyed Mahmoud Javadi 
Seyyed Mansour Mazarei 
Seyyed Peyman Ahmadipour Naim
Seyyed Rouhollah Mirmohammadi
Seyyyedeh Ronak Takiyekhah
Seyyed Taqi Rezai 
Shahram Rezai
Shilan Tavana Nejad
Sina Afshar
Soroosh Dastmalchian 
Sousan Rezalou
Tayebeh Khodarahmi
Vahid Jafari
Yaser Solhi  
Zahra Zarinpoor

İskoçya
David Kerr

İspanya
Adriana Mosquera
Alex Estrada
Asier Sanz Nieto
David García Vivancos 
David Pintor(Pinto & Chinto)
Joaquín Aldeguer López 
Juli Sanchis Aguado "HARCA"
 Luis Mendiguren Tarres
Omar Figueroa Turcios
(Omar)Omar Perez

İsviçre
Stefan Haller

İtalya
Bacco Simone
Ciro D'Oriano
Gabriele Corvi 
Lido Contemori
Marco Fusi
Marzio Marian
Marzia Grossi
Marlilena Nardi
Tomaso Marcolla
Paolo Lombardi 
Valentin Chibrit
Zaza Leonardo

Japonya
Ichinoo Michiko
Yuji Komiya 
Yoshiaki Yokota

Kamerun
Almo Thebest

Kanada
John Kennedy 
Oscar Enrique Malatesta

Karadağ
Darko Drljevic 
Lazo Sredanović-Dikan

Kenya
Cyrus Ngatia Gathigo

Kıbrıs

Cemal TUNCERİ 

Musa KAYRA


Kolombiya
Elena Ospina
Fernando Pica
(Guaico)Raul Alfonso Grisales
Juacalo(Juan Camilo Lopera Arroyave)
Leon
Luis Eduardo Leon
Mauricio Parra

Kosova
Agim Krasniqi 

Kostarika
Ferreol Murillo Fuentes
Francisco Munguía Villalta
Mecho(Luis Demetrio Calvo Solís) 

Küba
Adán Iglesias Toledo
Ajubel
Brady Izquierdo
Carlos Alejandro Falco Chang 
Martirena
Reinaldo Pagan Avila
Osvaldo Gutierrez Gomez 

Litvanya
Rimantas Pocius

Macaristan
István Kelemen
Sándor Ákos 

Makedonya
Jordan Pop-Iliev
Miro Georgievski

Meksika
Angel Boligan
Armando Gámez Padrón
Delfino Flores García
Fernando Mendoza Resendiz
Gustavo Fernando Caballero Talavera
Jose Antonio Garci Nieto
Román Rivas

Mısır
Ahmed Samir Farid 
Ahmed Wahid
(Amr Eissa)Amr Elsayed Eissa Ismael 
Dina Abdelgawad Shosha
Doaa Eladl
Effat Mohamed
Eslam Fekry
Heba Ali Ahmed Hassan
Omar Seddek Mostafa
Wesam Khalil 

Nijerya
Henry Ezeokeke

Norveç
Firuz Kutal





Özbekistan
Hristina Belousova
Makhmud Eshonqulov

Peru
Mario Alfredo Molina Martínez
Omar Zevallos Velarde 
Pilar Muñoz  

Polonya
Dariusz Dabrowski
Henryk Cebula
Jacek Majcherkiewicz
Jaroslaw Wojtasinski
Krzysztof Grzondziel
Paweł Kryński
Pawel Kuczynski 
Radoslaw Rucinski 
Tadeusz Krotos
Telmo Ferreira
Zbigniew Piszczako

Portekiz
Joaquim Borges
Helder Teixeira Peleja
Paulo José Barbosa Pinto 
Pedro Silva
Ricardo Ferreira 
Vasco Nuno Gargalo Santos

Romania
Boros Tety 
Constantin Pavel 
Cristian Topan
Marian Avramescu
Mihai Victor Eugen
Sandu Teodora

Rusya
Aleksandr Zudin
Andrey Klimov
Peshkov Roman
Roman Peshkov
Sinchinov Evgeny
Vladislav Dubcov
Victor Bogorad
Victor Skopintsev 
Vladislav Dmitriev
Vladimir Khakhanov

Sırbistan
Jovan Prokopljevic 
Milenko Kosanovic
Mileta Miloradovic
Vaso Krcmar 
Zoltan Filep 

Sudan
Elrayah Ombaddi

Suriye
Alaa Dayoubb
Hasan Darwish
Fares Garabet 
Morhaf youssef
Raed Khalil
Wessam jamoul

Şili
Alen Lauzán

Tanzanya
Popa Matumula

Tayland
Mor Thiwawat

Türkiye
Armağan YÜKSEL
Birol ÇÜN
Bulent OKUTAN
Burcu SEZGİN
Erdogan Karayel
Gökhan sav
Hekim Ali Babacan
Halis Dokgöz
Halit Kurtulmuş Aytoslu
Hicabi Demirci
Lutfu Cakin
Kemal= Ozyurt
Mehmet Ali Güneş
Mehmet Saim Bilge
Mehmet Zeber
Nevzat Varhan
Omer Cam
Rasit Yakali
Sahil Balıkçı  
Serdar sönmez
Serkan Utlu
Turan Iyigun
Yüksel Cengiz  
Yusuf Temiz

Ukrayna
Kuznetsov Daniil
Oleg Gutsol
Oleh Smal
Vladimir Kazanevsky  
Valeriy Chmyriov 

Uruguay
EDUARDO DE LOS SANTOS (EDEN)
Luis Haro Domínguez
Raquel Orsuj

Ürdün
Emad Hajjaj 
Omar Adnan Al Abdallat  

Venezuela
Alvaro Rodriguez

Yeni Zelanda
Murray Webb
Stephen Nieuwelaar 

Yunanistan
Demetrios Coutarelli 
Dimitris  Georgopalis
Konstantinos Tsanakas
Michael Kountouris
Panos Maragos
Ovidios Serb 
Tasiopoulos Sotirios
Theodossis Teneketzidis
Valavanis Chris 

Zambiya
SIMON NSAKA (STILLMATIC)