Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

25.04.2017

Şenlikte Karikatür Sergisi

İzmir Gaziemir'deki Uluslararası çocuk şenliğinde karikatür sergisi açıldı..

Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’nin bu 20. gurur yılı kutlanıyor. 21 Nisan'da başlayan şenlik, 30 Nisan akşamına kadar sürecek.Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’nin bu 20. gurur yılı kutlanıyor. 21 Nisan'da başlayan şenlik, 30 Nisan akşamına kadar sürecek.
Gaziemir ile özdeşleşen ve 7 yıldır profesyonel bir anlayışla organize edilen şenliğe Azerbaycan,  Rusya,
Bosna- Hersek, Bulgaristan, Makedonya ve Romanya ile ülkemizden Erzurum ve Artvinli çocuklar katılıyor. (Haber: Mustafa YILDIZ)Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan şenlik kapsamında birde karikatür sergisi açıldı. Festival anında açılan sergi, Gaziemir Belediyesi karikatür atölyesi öğrencilerinin çizgilerinden oluşuyor. 

Sergi açılışında Belediye Başkanı Halil İbrahim ŞENOL ve Atölye Öğretmeni Mustafa YILDIZ birer konuşma yaptılar. Kalabalık davetliler önünde yapılan açılışın kurdelesini sergide karikatürleri bulunan minik çizerler kesti.

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.