Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

25.04.2017

İzmir'de Çocuklardan ATA'ya Karikatür Şenliği

Çizerler Mehmet ASLAN, Abidin KÖSE ve Birol ÇÜN, etkinliğe gruplar halinde katılan öğrencilerle karikatür üzerine çalışmalar yaptılar.. 
Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde 3 gün boyunca çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi.

Çizerler Mehmet ASLAN, Abidin KÖSE ve Birol ÇÜN, etkinliğe gruplar halinde katılan öğrencilerle karikatür üzerine çalışmalar yaptılar.. 
Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde gün boyunca çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi.
19-20-21 Nisan günlerinde düzenlenen etkinlikte, karikatür ve çamurdan mizahi heykel çalışmaları yapıldı. Etkinliğe çeşitli okullardan öğrenciler öğretmenleri eşliğinde ve gruplar halinde katıldılar. Çalışmalarda Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN ve çizerler Abidin KÖSE, Birol ÇÜN görev aldılar. (Haber:KarDerİzmir)


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.