Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

30.03.2017

Sergi.. Herme ANTUNE

1. Uluslararası Karikatütr Bienali, Rio, Brezilya..

Brezilyalı sanatçı Herme ANTUNE; "Natürmort ve diğer kurbanlar" başlıklı sergisini "1. Uluslararası Karikatütr Bienali" bünyesinde açıyor.

Brezilyalı sanatçı Herme ANTUNE; "Natürmort ve diğer kurbanlar" başlıklı sergisini "1. Uluslararası Karikatütr Bienali" bünyesinde açıyor. Rio'daki etkinlikte  Herme ANTUNE'nin çizimleri, resimleri ve gravür baskıları yer alıyor.  

Herme ANTUNE / Facebook:
https://www.facebook.com/herme.antune

Herme ANTUNE
(2014)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.