Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

19.03.2017

Karikatür Sergisine Davet

#HAYIR Diyen Çizerler..

“…Ama acılara alışılmaz 
birşeyler var değişecek 
birşeyler var 
değiştirmemiz gereken 
önce acılardan başlanacak…”"HAYIR Kadıköy" ve "HAYIR Üsküdar" meclisleri, yayınlanmak ve sergilenmek üzere çizerlerden "Hayır" karikatürleri bekleniyor.
En kısa sürede gönderilmesi beklenen ve sayıda sınır olmayan karikatürler için gönderi adresi:
vahitakca@yahoo.com

Eserlerin acil gönderilmesinin istenmesinin nedeni ise, Kadıköy ve Üsküdar için iki ayrı zamanda ortak 2 dergi basılacak olmasıdır.

Ölçü: A3 veya A4 
Çözünürlük: 300dpiCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.