Cartoon Magazin, Union of World Cartoonists, (January, February, March 2018) PDF >......... 'Kitap Karikatürleri' sergisi 03 - 31 Mart 2018, Zonguldak >.......... Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir >.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

"Kararsız Mizah Dergisi" İçin Karikatür

"Kadıköy, Üsküdar ve Bursa için "HAYIR" karikatürlerinin en kısa sürede gönderilmesi bekleniyor..
Üsküdar ve Kadıköy için çıkacak derginin "evet"-"hayır" kararlılarının yanı sıra daha çok kararsızlara hitap edeceği açıklandı.
Üsküdar ve Kadıköy için çıkacak derginin "evet"-"hayır" kararlılarının yanı sıra daha çok kararsızlara hitap edeceği açıklandı. Söz konusu derginin adı; Kararsız Mizah Dergisi. 
Karikatürler için, şu konuların da ele alınması da gündeme gelmiştir;

- Anayasa Değişikliğini Kim Hazırladı
- Terör
- Bölünme
- D. Bahçeli
- Dış Politika
- Komşularla İlişkiler
- Suriye
- Güçlü Meclis
- Milli irade

16 Nisan'ın; tarihi bir dönüm noktası olduğunun, salt "evet", "hayır" meselesi de olmadığının bilincinde olan ve zamanını ayıran ve ayıracak arkadaşlara bir kez daha teşekkürler. 16 Nisan köprüden önce son çıkıştır!

Not: mizah dergisi, Kadıköy ve Üsküdar için aynı baskı yapılacak. 1. sayıya karikatürlerini yetiştiremeyen arkadaşlar; derginin 2. Sayısı için de çizebilirsiniz. Ya da elinizde olanları yollayabilirsiniz…

2. Not: Karikatürler Bursa’da HAYIR kampanyası kapsamında çıkarılacak bir mizah dergisine de yollanacaktır… basılan dergiler çizerlere ulaştırılacaktır.

Gönderme adresi: vahitakca@yahoo.com
Süre: Ne kadar çabuk, o kadar iyi.
Kaç Karikatür: Sınırsız

Karikatür gönderenler:
Atay SÖZER
Canol KOCAGÖZ
Ekrem BORAZAN
Ekrem KILIÇ
Ercan BAYSAL
Erdoğan KARAYEL
Firuz KUTAL
Hülya ERŞAHİN
Hüseyin ASLAN
İsmail Cem ÖZKAN
Köksal ÇİFTÇİ
Mustafa BİLGİN
Mustafa YILDIZ
Nuray ÇİFTÇİ
Saadet Demir YALÇIN
Sait MUNZUR
Serdar KICIKLAR
Tülay ÇELLEK
Vahit AKÇA
Yasin HALAÇCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.