Yener ÇAKMAK Anısına Özel Sayı

🔴"Dış Mihrak" dergisi, dergiye emek vermiş Yener ÇAKMAK'ın işlerinin bir arada olduğu 90 sayfalık özel bir sayı yayınladı. Dış Mihrak dergisi, bir süre önce yaşama veda eden Yener ÇAKMAK anısına özel bir sayı yayımladı. Bu özel sayı..


Yener ÇAKMAK Anısına Özel Sayı..

Dış Mihrak dergisi, bir süre önce yaşama veda eden karikatürcü (Tevfik) Yener ÇAKMAK anısına özel bir sayı yayınladı. Bu özel sayı, ÇAKMAK'ın dergide yayınlanmış bütün işlerini içeriyor..


Dış Mihrak dergisi, bir süre önce yaşama veda eden karikatürcü (Tevfik) Yener ÇAKMAK anısına özel bir sayı yayınladı. Bu özel sayı, ÇAKMAK'ın dergide yayınlanmış bütün işlerini içeriyor. 

90 sayfalık bu özel sayıda; daha önce dergide "Eski Dostlar" bölümünü de hazırlamış olan Yener ÇAKMAK'ın anısına araştırma, inceleme, derleme ve karikatürlerine de yer verilmiş. 

20 karikatür ustasının yer aldığı özel sayı için Gülek KANDIRALI "Dergimize çok, pek çok emek veren emekçi ve emektar arkadaşımıza, dostumuza dergimizde yer alan işlerinin tümünü özel bir sayı ile yayınlayarak hoşçakal demek istedik." açıklamasında bulundu. ⬤

---