Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

6.02.2017

The 4th Kalder Bursa International Cartoon Contest The Award Results Are Announced.


The first winner of the Indonesian cartoonist Jitet KUSTANA..
Topic of the Contest:“NEW LIFE”
4. KalDer Bursa International Cartoon Contest, Bursa, Turkey..


Topic of the Contest:“NEW LIFE”
4. KalDer Bursa International Cartoon Contest, Bursa, Turkey

Winners
1st: Jitet Kustana - Indonesia
2nd: Tsocho Peev - Bulgaria
3rd: Mümin Durmaz - Turkey

Three Honorable Mention Plaques
Bilig Ba – China
Marian Avramescu – Romania
Musa Gümüş - Turkey
Anatolian Caricaturists Society Special Award: 
Pawel Kuczynski - Poland

Rules:
http://cartooncolors.blogspot.com.tr/2016/12/4-kalder-bursa-international-cartoon.htmlCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.