Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

2.02.2017

Halit ŞEKERCİ Karikatür Sergisi Açıldı

"Haber'e Çizgi isimli sergi 1 Şubat'ta açıldı..
Halit ŞEKERCİ'nin güncel gelişmeleri değerlendirdiği karikatürlerinden oluşan karikatür sergisi 1 Şubat 2017'de açıldı.

Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'ndeki serginin ismi "Haber'e Çizgi."

Açılışta Konak Belediyesi Müzeler Koordinatörü Mehmet KARAMAN, Simge Sanatçı Mühendisler Grubu mensupları ve diğer davetlilerin yanı sıra karikatürcüler Abidin KÖSE, Birol ÇÜN, Cem KOÇ, Ayten KÖSE, Ercan BAYSAL , Hasan EFE, Kemal BULUŞ, Mustafa YILDIZ, Sadık ÖZTÜRK, Serdar DAĞTAŞ ile Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN da hazır bulundular. (Kaynak: KarDerİzmir)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.