Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

15.02.2017

Grafik Mizah Dalı Finalistleri Belli Oldu

İtiraz süresi 20 Şubat Pazartesi gününe kadar..

Kolombiya'da yapılan "3. Uluslararası Mizah ve Karikatür Yarışması"nın "Barış" konulu grafik mizah dalındaki finalist eserleri belirlendi.
Kolombiya'da yapılan "3. Uluslararası Mizah ve Karikatür Yarışması"nın "Barış" konulu grafik mizah dalındaki finalist eserleri belirlendi.

Belirlenen 10 eserin 2'si İran, diğerleri ise Türkiye ABD, Arjantin, Ukrayna, Çin,
Endonezya, Peru ve Romanyalı çizerlere ait.

İtiraz için E-mail adresi:
noticartuncolombia@gmail.com

Yarışma Koşulları:
http://cartooncolors.blogspot.com.tr/2016/11/3-international-cartoon-contest-and.html
Kaynak:
http://noticartuncolombia.blogspot.com.tr/2017/02/galeria-de-finalistas-de-humor-grafico.htmlİran


Türkiye


Arjantin


Ukrayna


ABD


ÇinEndonezya


İran


PeruRomanyaCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.