Erdoğan OĞULTEKİN'in Çizimleri

🔴Karikatürcü Erdoğan OĞULTEKİN'in çizimlerini yaptığı Funda AKBULUT'un "Küçük Şifacı" isiml, kitabı, kitapçılarda satışa sunuldu. OĞULTEKİN şu sıralar yeni bir kitap üzerinde çalışıyor. Mitolojik bir efsane üzerine kurgulanan kitap..Erdoğan OĞULTEKİN'in Çizimleri..

Karikatürcü Erdoğan OĞULTEKİN'in çizimlerini yaptığı Funda AKBULUT'un "Küçük Şifacı" isiml, kitabı, kitapçılarda satışa sunuldu.

OĞULTEKİN şu sıralar yeni bir kitap üzerinde çalışıyor. Mitolojik bir efsane üzerine kurgulanan kitap, çizerin sevimli çizgileriyle hayat bulacak..


Karikatürcü Erdoğan OĞULTEKİN'in çizimlerini yaptığı Funda AKBULUT'un "Küçük Şifacı" isiml, kitabı, kitapçılarda satışa sunuldu.

OĞULTEKİN şu sıralar yeni bir kitap üzerinde çalışıyor. Mitolojik bir efsane üzerine kurgulanan kitap, çizerin sevimli çizgileriyle hayat bulacak.
Erdoğan OĞULTEKİN daha önce de bir çok çocuk kitabı resimlemişti.

Tanıtım yazısından:
"Vel, görücü kız kardeşi ve iz sürücü ağabeyi arasında kalmış, kendini ve yeteneğini göstermeye çalışıyor. Ailesi, onun “şifacı” olmasını umarken, o “savaşçı” olmayı istiyor. Yeteneklerinin ön plana çıktığı zamanda, Hakan’ın savaşçıları arasına katılabilecek mi? Seçimler, cesaret ve gizemle dolu, öngörülemeyen olayların, hayallerin peşinde koşmanın ve umulmadık sonuçların olduğu bir dünyada, Vel’in yolculuğu asıl şimdi başlıyor."
Basım Tarihi: Aralık 2016.. Boyut: (13.50cmx21cm) ⬤
---------------
Erdoğan OĞULTEKİN / Facebook >>

"Küçük Şifacı" - Öykü
Funda AKBULUT
(Resimleyen: Erdoğan OĞULTEKİN)


Erdoğan OĞULTEKİN'in
hazırlık aşamasındaki çizimlerinden..