Karikatürcüler Küresel Tv'deydi

🔴Çizerlerin çizimler de yaptığı canlı yayında, Web üzerinden sorulan sorular da cevaplandırıldı. Öğrencilere karikatürle ilgili öneriler dile getirildi.. Küresel Tv Küresel Karikatür Kulübü 4 karikatür çizerini konuk ettiği bir canlı yayın gerçekleştirdi. 


Karikatürcüler Küresel Tv'deydi..

Çizerlerin çizimler de yaptığı canlı yayında, Web üzerinden sorulan sorular da cevaplandırıldı. 
Öğrencilere karikatürle ilgili öneriler dile getirildi..
Küresel Tv Küresel Karikatür Kulübü 4 karikatür çizerini konuk ettiği bir canlı yayın gerçekleştirdi..


Çizerlerin çizimler de yaptığı canlı yayında, Web üzerinden sorulan sorular da cevaplandırıldı.
Öğrencilere karikatürle ilgili öneriler dile getirildi.. Küresel Tv Küresel Karikatür Kulübü 4 karikatür çizerini konuk ettiği bir canlı yayın gerçekleştirdi. 

Küresel Online Ankara stüdyosunda gerçekleşen söyleşiye Halil İ. YILDIRIM, Muammer KOTBAŞ, Murat ÖZMENEK ve Uğur PAMUK katıldılar..
Karikatürcü Mehmet Saim BİLGE koordinatörlüğünde gerçekleşen Küresel Online'ın bu ikinci canlı yayında çizerlerle karikatür üzerine sohbet edildi. Çizerlerin çizimler de yaptığı canlı yayında, Web üzerinden sorulan sorular da cevaplandırıldı. Öğrencilere karikatürle ilgili öneriler dile getirildi.
Stüdyonun ilk canlı yayın konuğu Aralık ayı başında Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin PEKER olmuştu.

7 Ocak'ta Ödül Töreni
Küresel Karikatür Kulübü'nün düzenlediği Uluslararası Karikatür Yarışması'nın ödül töreni de 7 Ocak 2016 Cumartesi günü, ATO (Ankara Ticaret Odası) Kitap Fuarında yapılacak. Törene Azerbaycan'dan Seyran CAFERLI, Kosova'dan Agim KRASNIQI ile Ankara'dan ve yurt içinden birçok çizer katılacak. ⬤
---------------
Küresel Karikatür Kulübü / Facebook >>
Küresel TV / Facebook >>
Kuresel Online Eğitim / Facebook >>
Karikatür Dersleri >>
Web >>