9 Aralık 2016 Cuma

“İnsan Hakları” Konulu Karikatür Sergileri

Sergiler Bornova ve Konak'ta sergileniyor..
Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası etkinliklerinde iki ayrı karikatür sergisi ile yer aldı.

Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası etkinliklerinde, Bornova ve Konak’ta düzenlenen iki ayrı karikatür sergisi ile yer aldı.
Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası etkinliklerinde, Bornova ve Konak’ta düzenlenen iki ayrı karikatür sergisi ile yer aldı.
Karikatürcüler Derneği ve Türkiye Barolar Birliği'nin birlikte düzenlediği İNSAN HAKLARI" konulu uluslararası karikatür yarışması sergisi ilk olarak 08 Aralık 2016 Perşembe günü saat 15.00'da düzenlenen kokteyl ile Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde açıldı.
Aynı gün 18.00'da Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde yine aynı yarışmadan derlenen ikinci bir serginin açılışı , çizerler Abidin KÖSE, Ahmet ÇELİKKOL, Cem KOÇ, Eray ÖZBEK, Ayten KÖSE, Murteza ALBAYRAK, Birol ÇÜN, Çağlar TÜFEKÇİ , Kemal BULUŞ ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN’ın katılımı ile gerçekleştirildi. (KarDerİzmir)