Ali İsmail KORKMAZ Vakfı'ndan 2017 Ajandası

İnternette duslerindeozgurdunya.com adresinde 25 liradan satışa sunulan ajandadan elde edilecek gelir, ALİKEV'e aktarılarak gençlere destek için kullanılacak.. 'Bütün Yıl Birlikte Olabilelim Diye' başlıklı 2017 ajandasında, dünyaca ünlü 12 illüstrasyon sanatçısı, Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), 2017 yılı ajandası hazırladı. 'Bütün Yıll..


Ali İsmail KORKMAZ Vakfı'ndan 2017 Ajandası..

İnternette duslerindeozgurdunya.com adresinde 25 liradan satışa sunulan ajandadan elde edilecek gelir, ALİKEV'e aktarılarak gençlere destek için kullanılacak.

'Bütün Yıl Birlikte Olabilelim Diye' başlıklı 2017 ajandasında, dünyaca ünlü 12 illüstrasyon sanatçısı 
Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), 2017 yılı ajandası hazırladı. 'Bütün Yıl Birlikte Olabilelim Diye' başlıklı 2017 ajandasında, dünyaca ünlü 12 illüstrasyon sanatçısı bulunuyor.
Kapağında kafesteki bir kuşun resmedildiği ajandanın sayfalarında ise umut ve barış vurgusu hakim.
Ajandadaki illüstrasyonlar Gürbüz Doğan EKŞİOĞLU, Ayşen KARAKAYA, Mert TUGEN, Efe IŞILDAKSOY, Faruk TARINÇ, Ethem Onur BİLGİÇ, Melike ACAR, Tayfun PEKDEMİR, Sibel AÇIKALIN AKGÜN, Furkan BİRGÜN, Kaan BAĞCI ve Melike KERPEL’e ait. 
Sanatçıların ALİKEV için resmettikleri “Barış” konseptli çizimleriyle hazırlanan ajandanın tasarımını ise Gökçe CANTÜRK hazırladı.
İnternette duslerindeozgurdunya.com adresinde 25 liradan satışa sunulan ajandadan elde edilecek gelir, ALİKEV'e aktarılarak gençlere destek için kullanılacak.