Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

14.10.2016

Tayyar ÖZKAN "Caveman ve Ötesi" Karikatür - Desen Sergisi

Tayyar ÖZKAN’ın  çizgi serüveni ve çizgi roman üzerine ayrıntılı açıklamalarda bulunduğu sergi 10 Kasım'a kadar izlenebilecek..


Tayyar ÖZKAN’ın “Caveman ve Ötesi” isimli karikatür-desen sergisi Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi’nde 13 Ekim 2016 günü saat 18.00'da düzenlenen kokteyl ile açıldı.Tayyar ÖZKAN’ın  çizgi serüveni ve çizgi roman üzerine ayrıntılı açıklamalarda bulunduğu sergi 10 Kasım'a kadar izlenebilecek. Açılışta İzmirli çizerlerden Abidin KÖSE, Birol ÇÜN, Ayten KÖSE, Cem KOÇ, Devrim DEMİRAL, Eray ÖZBEK, Kemal BULUŞ, Murteza ALBAYRAK, Mümin DURMAZ, Mustafa YILDIZ, Turan İYİGÜN ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN da hazır bulundu. (KarDerİzmir)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.