Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

30.10.2016

List of artists represented in the catalog of V BHLOG – Penela 2016, Portugal


V Biennial Of Humor "Luiz D'Oliveira Guimaraes", Penela 2016, Portugal..








Rules:
http://cartooncolors.blogspot.com.tr/2016/04/v-biennial-of-humor-luiz-doliveira.html
Source:
http://humorgrafe.blogspot.com.tr/

List of artists represented in the catalog of V BHLOG – Penela 2016

Afeganistão
Manssoreh Sadeqi - pág. 110

Albania
Agim Sulaj – pág. Capa, 200, 255

Argélia
Aimeur Youcef – pág. 181, 366

Argentina
Lawry – pág. 105, 312, 313
Martins Favelis – pág. 114
Omar Perez – pág. 131, 335, 397, 398

Austria
Stefan Wenczel – pág. 151

Azerbeijão
Soltan Soltanli – pág. 151

Bélgica
Bossens Philippe – pág. 51, 52, 252, 275
Cost - Sunnerberg Constantin – pág. 58, 280
Luc Descheemaeker (O-SEKOER) – pág. 320. 321
Patrick Heymans – pág. 133, 134
Philippe Cruyt – pág. 233, 341

Bielorússia
Vitaly Bondar – pág- 359
Bosnia-Herzegovina
Resad Sultanovic – pág. 202, 220, 223, 225

Brasil
Alisson Affonso – pág. 42
Anderson de Oliveira Delfino – pág. 44, 266
Carlos Amorim – pág. 195, 236, 277
Cival Einstein –pág. 54, 278, 279
Eder Santos – pág. 65, 290
Érico Junqueira Nascimento – pág. 70, 207, 210, 253
Evandro Alves - 73
Glen Batoca – pág. 198, 201, 209, 213, 252
João Bosco de Azevedo (J.Bosco) – pág. 98, 231
Luis Gê – pág. 37
Mancini - pág. 327
Mello, Silvano – pág. 224, 331, 332
Nilo Trovo – pág. 205
Sergio Campelo – pág. 210
Waldez Duarte – pág. 172, 173, 362
William Martins Ribeiro – pág. 174, 210

Bulgária
Tsocho Peev – pág. 157
Walex - Alexandrov Valeri – pág. 230, 253, 363
Zidarov Veselin – pág. 368

Chile
Pelayos (Pepe & Alex ) – pág. 340

Chipre
Huseyin Cakmak – pág. 92

Colombia
Camilo Triana – pág. 223, 276
Guaico – pág. 214, 234
Fernando Pica – pág. 75, 76, 242, 296
Luis Eduardo Leon – 106, 386
Stela Peralta -152, 153

Costa Rica
Ferrom (Ferreol Murillo Fuentes) pág. 79, 196

Croácia
Borislav Hegedusic – pág. 376
Damjan Roce –pág. 59, 281

Cuba
Voland - Roberto Castillo - pág. 171, 361

Egipto
Fawzy Morsy – pág. 74
Marwa El Wahab – pág. 116, 393
Samira Saeed Dadawy – pág. 347
Wesam Khalil – pág. 197, 204, 219, 403, 404

Eslováquia
Vladimír Pavlík – pág. 164, 165

Eslovénia
Milan Alasevic – pág. 119

Espanha
Adene – pág. 38
Fernando Ruibal Piai – pág. 77, 78, 241, 297
Harca – Juli Sanchis – pág. 252, 378, 379
Joaquín Aldeguer – pág. 217, 248
Luis Mandiguren Tarrés – pág. 322, 323, 389
Manuel Arriaga – pág. 115, 328

Estónia
Ester Lauringson – pág. 72

Finlandia
Riina Maido – pág. 142

França
Bernard Bouton – pág. 273, 274
Mario Montolivo – pág. 112
René Bouschet – pág. 346

Holanda
Willem Rasing – pág. 175, 176, 228, 405

India
Manoj Chopra – pág. 245, 392
Prasad Shriram Pande – pág. 139
Rahul Dev – pág. 343, 344
Vishwas Suryawanshi – pág. 358

Indonésia
Agus Eko Santoso – pág. 258
Armen Hamonangan – pág. 49
Bambang Sulistyo – pág. 50
Bayu Angora – pág. 374, 375
Budio Kusdwiyanto – pág. 53
Jitet Kustana – pág. 306, 384, 385
Yunus Erlangga – pág. 35, 182, 244

Irão
Abbas Naaseri – pág. 39
Ali Akbar – pág. 269
Alireza Pakdel – pág. 261
Alireza Zakeri – pág. 262, 263
Aliyeh Mazaheri – pág. 264
Amirreza Torkaman – pág. 43
Bagher Vasegh – pág. 270
Elham Khoshanjam – pág. 66
Emad Salehi - pág. 31
Ghenaatpisheh - pág. 83,298
Hamed Bazrafkan – pág.249, 299
Hassan Omidi – pág. 300
Hedieh Sediqi Kasmaei – pág. 252, 301
Esmaeil Babaei – pág. 71, 292
Khodayar D.Naroei – pág. 247, 311
Mahdi Afradi – pág.324, 389
Mahmoud Hazrati – pág. 325, 326
Masoom Ahi Andy – pág. 329, 330
Mohsen Asadi – pág. 124
Mojtaba Heidarpanah – pág. 396
Naghi Hamidi – pág. 125, 203, 250
Nasrin Sheykhi – pág. 235, 246
Sanaz Khadem Yahyavi – pág. 199
Shahram Rezaei – pág. 348, 349, 402
Sohrab Kheiri – pág. 150
Vahide Fallahi – pág. 36, 353
Yalda Hasheminezhad – pág. 178
Yaser Khanbaray – pág. 406

Israel
Boris Eremburg – pág. 373
Ilya Katz – pág. 303, 380, 381

Itália
Alessandro Gatto – pág.32
Ciro D’Oriano – pág. 55
“Gio” - Mariagrazia Quaranta – pág. 252
Marco Fusi – pág. 110
Nicola Bucci – pág. 126, 252

Japão
Das - Daniel Sahade – pág. 60, 285
Dragica Ohashi –pág. 64

Lituânia
Vladimiras Beresniovas – pág. 169, 170

México
Arturo Valentin Paz – pág. 267, 268
Gerardo Antonio Barba Rios – pág. 81, 82

Montenegro
Darko Drljevic – pág. 283, 284
Luka Lagator – pág. 109

Nicarágua
Pedro Molina – pág. 194, 216, 338, 339

Perú
Karry – Julio Carryon Cueva – pág. 307, 308, 309
Walter Toscano – pág. 211, 215

Polónia
Dariusz Dabrowski – pág. 59, 282
Henryk Cebula – pág. 87, 88
Izabela Kowalska-Wieczorek – pág. 94
Jacek Majcherkiewicz – pág. 95
Jerzy Stepniak – pág. 383
Krzysztof Suski – pág. 101, 102
Lucjan Madziar – pág. 107, 108
Miroslaw Hajnos – pág. 121, 122
Piotr Depta – pág. 401
Radoslaw Rucinski – pág. 141, 342
Slawomir Luczynski – pág. 149
Zygmunt Zaradkiewicz – pág. 191

Portugal
Agostinho Pereira – pág. 256, 257
Álvaro Santos – pág. 265
António Coelho – pág. 45
António José Lopes – pág. 46
António Paiva – pág. 47, 48, 243
Helder Peleja – pág. 85, 86
Hermínio Felizardo – pág. 89, 90, 302
José Bandeira – pág. 33, 212, 271
José Santos – pág. 99
Mário Teixeira – pág. 113
Miguel Jarro – pág. 118
Onofre Varela – pág. 218, 253
Paulo Fernandes – pág. 135
Pedro Manaças – pág. 138, 240, 253, 336, 337
Ricardo Ferreira – pág. 142
Santiago (Antonio Santos) – pág. 144, 208, 222, 238

Quénia
Kang’ethe Njenga – pág. 387

Rep. Arménia
Dizo - Arsen Gevorgyan – pág. 61, 287
Haroutiun Samuelian – pág. 84

Rep. Checa
Evžen David – pág. 232, 293, 294
Jana Maťátková – pág. 96
Jiří Novák – pág. 34, 97, 304, 305
Roman Kubec – pág. 143
Rep. Popular da China
Baoxin Sun – pág. 272
Hong Xue – pág. 91
Li Hai Feng – pág. 314
Li Kui Jun – pág.315, 316
Liu Qiang – pág. 388
QiaoWei – pág. 139, 140
Shangjun – pág. 148
Shi Lin – pág. 146, 147
Yang Lijie – pág. 179, 365
Yin Zijing – pág. 180
Zhao Yun Sheng – pág. 188, 189, 367

Roménia
Aurel Silviu Cocianu – pág. 49
Cornel – Marin Chiorean – pág. 56, 57, 252
Doru Axinte – pág. 62, 63, 289
Felix Artuche – pág. 295
George Licurici – pág. 80, 252
Liviu Stanila – pág. 237, 317, 318, 319
Marian Lupu – pág. 111, 252
MIS - Carmen-Niculina Misaila – pág. 123
Nicolae Lengher – pág. 127, 192, 193, 253, 334
Nicoleta Ionescu – pág. 128, 129, 251
Pavel Constantin – pág. 136, 137, 226
Petry, Bogdan & Crisan, Horia – pág. 399, 400
Sepa - Andrei Misaila – pág. 145

Rússia
Ivan Anchoukov – pág. 93
Smagin Maxim – pág. 116, 117
Valentin Druzhinin – pág. 158, 159, 160
Vasiliy Alexandrov – pág. 259, 260
Vladimir Semerenko – pág. 166, 167
Viasheslav Shilov – pág. 162
Zlatkovsky, Mikhail – pág. 190, 253, 369, 370, 371

Sérbia
Dejan Borkovic – pág. 286
Mileta Miloradovic – pág. 227
Miroslava Rakovic – pág. 120
Toso Borkovic – pág. 155, 156
Vaso Krcmar – pág. 355
Vladimir Stankovski – pág. 168

Síria
Wissam Asaad – pág. 177, 364

Tailândia
Passaprawas A –Chinoboonwat – pág. 132

Turquia
Abdulkadir Demirhindi – pág. 239
Ayten köse – pág. 372
Ediz Evrenos – pág. 291
Eray Ozbek – pág. 67
Erdogan Basol – pág. 68, 69, 377
Ismael Kar – pág. 382
Kaan Saatci - pág. 100
Kemal Ozyurt – pág. 310
Menekse Çam – pág. 394, 395
Musa Gumus – pág. 333

Ucrânia
Alexander Dubovsky – pág. 40, 41
Oleg Gutsol – pág. 130
Oleksy Kustovsky – pág. 103, 104, 206, 221
Valentyn Bezruk – 161, 354
Valeriy Doroshenko – pág. 288
Victor Holub – pág. 356, 357
Vladimir Kazanevsky – pág. 163, 360
Yuriy Galiakbarov – pág. 183, 184
Yuriy Pogorelov – pág. 185, 186, 187, 253

Uruguai
Raquel Orzuj – pág. 141, 253, 345

Uzbekistan
Mahmudjon Eshonkulov – pág. 390, 391
Salidjan Mamatkulov – pág. 229

Vietnam
Thai Sac Ma – pág. 154

Zambia
Simon Nsaka (Stillmatic) - pág. 350, 351, 352


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.