Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

28.10.2016

"Cumhuriyet ve Atatürk" Karikatür Sergi Açıldı

Sergi 27 Ekim 2016 Perşembe günü 18.00'da Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde açıldı..

Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nce hazırlanan "Cumhuriyet ve Atatürk" konulu karikatürlerden oluşan sergi 27 Ekim 2016 Perşembe günü saat;18.00'da Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde açıldı. (Soldan Sağa)
Kemal BULUŞ, Ayten KÖSE,
Mehmet ASLAN, Abdullah TUNALI, Cem KOÇ,
Birol ÇÜN, Halit ŞEKERCİ, Sadık ÖZTÜRK

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinden başlayıp, Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nın ardından Cumhuriyetin ilanına kadar yaşanan dönemin, o günlerde yayımlanan karikatürler ile izlenebildiği sergi, Konak Belediyesi’nin Cumhuriyet Haftası Kutlamaları programı içinde 8 Aralık 2016 tarihine kadar izlenebilecek. 
Açılışta Konak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Yardımcısı Abdullah TUNALI, Müzeler Koordinatörü Mehmet KARAMAN, Neşe ve Karikatür Müzesi Müdürü Ferhan BAYSOY, mizah yazarı Mukadder ÖZAKMAN, çizerler  Abidin KÖSE, Birol ÇÜN, Cem KOÇ, Ayten KÖSE, Halit ŞEKERCİ, Kemal BULUŞ, Sadık ÖZTÜRK ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN da hazır bulundular. (KarDerİzmir)


 (cc3194)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.