Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Mehmet TEVLİM Barış Karikatürleri Sergisi

Didim Belediyesi 21'inci Barış Şenlikleri..
Sergi Açılışı
21. Barış Şenlikleri kapsamında Didim Belediyesi’nin düzenlediği sergiye Mehmet TEVLİM karikatürleriyle renk kattı. 

Belediyenin çok amaçlı salonunda açılan sergide karikatürün yanı sıra resim, fotoğraf ve rölyefler de yer aldı. 

Didim Belediye Başkanı A. Deniz ATABAY, Belediye Başkan Yardımcısı Salih BANKOĞLU sergi açılışında hazır bulundu. Karikatürcü TEVLİM sergi açılışında konuklara eserleri hakkında bilgi verdi.

İzmir Karikatürcüler Platformu Üyesi TEVLİM”Yaşadığımız kente karikatür adına katkıda bulunmak ve karikatürü sevdirmek için sergiler açıyoruz. Geçen aylarda platform üyesi bir grup çizer arkadaş ile “Turizm” karikatürleri sergisi açtık. Önümüzdeki günlerde karma sergiler açmak için projelerimiz hazır” dedi. (Haber: Mustafa YILDIZ)

Cartoon Colors Yeni Facebook Adresi:
New Facebook Address:

https://www.facebook.com/CartoonColors-1767730380150603/CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.