Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

19.08.2016

Usain BOLT'un Animasyon Filmi Yapıldı

Dünyanın en hızlı adamı olan Usain BOLT'un gerçek hikayesi animasyon film oldu..
"Uçmayı Öğrenen Çocuk: Usain BOLT"..


Usain BOLT
Jamaika'dan sınırlı imkanlarla çıkarak kırmadık rekor bırakmayan Usain BOLT hayranlarına büyük bir sürpriz geldi.

Dünyanın en hızlı adamı olan Usain BOLT'un gerçek hikayesi animasyon film oldu..

Üst üste 3. kez 100 metre erkeklerde altın madalya kazanan tek sporcu olarak tarihe geçen Jamaikalı rekortmen atlet, tüm zamanların en büyük sporcularından biri olmayı genç yaşında başardı.

Bolt'un hayatı 7 dakikalık bir animasyon film yapıldı..

Olimpiyatların ve erkekler 100 metre koşusunun rekortmeni Usain BOLT artık gerçek bir süper kahraman... 

Böyle bir gerçek hayat süper kahramanı olur da, yapımcılar boş durur mu? Jamaikalı efsane atletin çocukluk günlerini anlatan bir animasyon filmi yapıldı bile. 


Video:
"Uçmayı Öğrenen Çocuk: Usain BOLT"
(Animated Movie)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.