Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

6.08.2016

Karderizmir Soma Yaz Okulunda

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ile bir kaç dalda atölye çalışmaları yapılıyor..

Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği, Temmuz ayı içinde  düzenlenen Soma Yaz Okulu’na katıldı. 

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ile yapılan çalışmalarda , Abidin KÖSE karikatür atölye çalışmalarında, Hasan EFE karikatür – edebiyat çalışmalarında, Vicdan EFE karikatür-öykü çalışmalarında görev aldı. Hasan EFE ayrıca ailelerle birlikte yürütülen psikolojik danışmanlık çalışmalarında da bulundu. (Karderizmir) CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.