Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

29.08.2016

Artırılmış Gerçeklik Oyunu.. PokemonGo

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokémon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik..
1990'ların popüler çizgi dizisi Pokemon'un mobil cihazlar için ilk oyunu Pokemon Go'nun çıkmasıyla yeni bir çılgınlık ortaya çıktı..
Bu oyunun kötü özelliği ise vatandaşların tüm dikkatini Pokemon avına verdiği ve yürürken gelecek tehlikeden bir haber olması..
Bunun en basit örneği ise yurt dışından geldi. Oyunu oynayan bir kişinin dikkat etmemesi sonucu uçurumdan düşerek hayatını kaybetmesi oldu..

Pokemon GO / Vikipedi:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%A9mon_GO
Pokemon GO / Homepage:
http://www.pokemongo.com/en-uk/
---

   

   

   

   

   

   

   

***

İsim Listesi:
Aljazeera.net
Angel BOLIGAN
Chiristo KOMARNITSKI
Ergin ASYALI
John COLE
Latif DEMİRCİ - "Hürriyet" Gazetesi
Luc DESCHEEMAEKER
Mohamad SABAAN EH
Oğuz GÜREL
Paolo LOMBARDI
Pawel KUCZYNSKI
Singer
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.