Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

15.07.2016

Fransa, Nice.. "Kamyonla Katliam"

Fransa'nın Nice kentinde bir terörist, 90 Km. hızla kalabalığın arasına daldı ve 84 kişi öldü..
Fransa'nın Nice kentinde "14 Temmuz Milli Gün" kutlamaları sırasında bir kamyon (TIR) kalabalığın arasına daldı ve içindekiler silahla etrafa ateş açtılar.


Fransa'nın Nice kentinde "14 Temmuz Milli Gün" kutlamaları sırasında bir kamyon (TIR) kalabalığın arasına daldı ve içindekiler silahla etrafa ateş açtılar. İlk bilgilere göre 84 kişi öldü 100'den fazla kişi de yaralandı

Kamyonun 90 Km hızla ve 2 Km. mesafeyle insanların üzerine gitmesi sonucu ölü sayısının artabileceği ve bilançonun ağır olacağı belirtiliyor. Bazı kaynaklar ölü sayısının 100 olduğunu söylüyor.

Polis, düzenlediği operasyonla kamyonun şöforünü öldürdü. Saldırgan 31 yaşında ve Tunus kökenli Fransız yurttaşı. Kamyonda silah ve bomba gibi mühimmatların yüklü olduğu da açıklandı.

Fransa'da ; 17, 18 ve 19 Temmuz 2016 günlerinde 3 günlük yas ilan edilirken, olağanüstü durumun da 26 Temmuz'dan itibaren 3 ay daha uzatıldı.


Bastille Baskını (14 temmuz 1789):
https://tr.wikipedia.org/wiki/Bastille_Bask%C4%B1n%C4%B1
bir çocuk öldü
bin çocuk dogdu korkarak
çocuk
ankara oldu
çocuk
bruksel 
paris
istanbul oldu
çocuk
Nice oldu
Nice çocuk öldü
Nice ağladı kimimiz
Nice miz görmemezlikten geldi
(Güven BAYKAN-15.07.2016)
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


GAZETELER

   

   

   

   

   

   

   
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
***
İsim Listesi:
Akdağ SAYDUT
Ai MIRAEE, Iran IR
Carlos LATUFF, Brazil BR
Enrico BERTUCCIOLI (Ebert)
Erdoğan KARAYEL, Germany D
Fadi TOON
Jeander
Mesia
Muammer KOTBAŞ
Plantu
Radu LATVU
Saadet DEMİR YALÇIN
Saman TORABI, Iran IR
Shahid ATIQULLAH, Afghanistan AFG
Swaha Cartoon
Vahit AKÇA
Vasco GARGALO, Portugal P
Youcef ALMAUR

---

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.