- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

1.06.2016

Bedri KORAMAN Anıldı

Bedri KORAMAN.. (1928 - 30 Mayıs 2015)..Geçtiğimiz yıl yitirdiğimiz ünlü karikatürcü Bedri KORAMAN, aramızdan ayrılışının birinci yılında kabri başında anıldı.

Geçtiğimiz yıl 30 Mayıs'ta yaşama veda eden karikatür sanatının bu önemli ismi, Bedri KORAMAN'ı anmak için ailesi, karikatürcüler, sanatçı dostları ve halktan insanlar, Bodrum- Turba'daki mezarı başında biraraya geldi.

 Tören sonrası gelen ziyaretçilere lokma dağıtıldı.

Törenin sonrası,  Torba Mahallesi’ndeki bir sokağa "Bedri KORAMAN" ismi verildi. Bedri Koraman yazan tabelayı, ünlü sanatçı Fedon ve KORAMAN'ın oğlu Bedri Murat KORAMAN birlikte taktı. (Haber&Foto: Cartoon Colors)(Fotograflar: Cartoon Colors)

Bedri KORAMAN
1999

Ercan AKYOL
"Milliyet" Gazetesi
25.05.2016CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.