Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Festivalde Karikatür

Üç ayrı semt merkezinde açılan karikatür atölyelerinde çocukların çizdiği karikatürler sergilendi..
Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen Doğançay Gözleme ve Ayran Festivali'nin bu yıl ikincisi gerçekleştiGeçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen fesrtivalde karikatür de unutulmadı. 

Bayraklı Belediyesi karikatür ve mizaha verdiği önemi bu festivalde de gösterdi. 3 ayrı semt merkezinde açtığı karikatür atölyelerinde çocukların çizdiği karikatürlerden sergi açtı. Mehmet Ali GÜNEŞ, Doğançaylı vatandaşların portre karikatürlerini çizdi. Bayraklı Mizah dergisinin yeni sayısı ücretsiz dağıtıldı. Mustafa YILDIZ yeni kitabını imzaladı. 


Bayraklı Mizah


Sergi Çizerleri


Portre ÇizimiCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.