Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

9.05.2016

Dört Çizerin Karma Sergisi açıldı


Kalabalık karikatürcü ve davetli topluluğunun katılımıyla açıldı..
Dört karikatürcünün bir araya gelerek hazırladığı karma karikatür sergisi, kalabalık karikatürcü ve davetli topluluğunun katılımıyla açıldı.


Dört karikatürcünün bir araya gelerek hazırladığı karma karikatür sergisi, kalabalık karikatürcü ve davetli topluluğunun katılımıyla açıldı.

Burak ERGİN, Refik TİNİŞ, Ruhi İDACITÜRK ve Sedat ÖZTÜRK'ün yaklaşık 40 adet karikatürden oluşan sergisi 7 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Tepebaşı'daki İBB Karikatür ve Mizah Merkezi'nde yer alıyor.
31 Mayıs 2016 Salı gününe kadar açık kalacağı açıklanan sergi, daha sonra, Mizah Merkezi'nin aldığı yönetim kurulu kararı doğrultusunda yaz ayları süresince de izleyicilere açık kalacak. 
Sergi Pazar ve Pazartesi hariç diğer günlerde 10:00 / 17:00 arası gezilebilir.
(İlgili Haber):
http://karikaturculerdernegi.com/2016/05/dort-cizerin-ortak-karikatur-sergisi-acildi/

Tanıtım Videosu
Dört çizerden karikatür sergisi
Youtube Bağlantısı;


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.