- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

24.04.2016

23 Nisan'da Karikatür ve Satirik Heykel

İzmir'de çeşitli okullardan öğrencilerin katıldığı çalışmalar 3 gün sürdü.. 23 Nisan şenlikleri kapsamında Neşe ve Karikatür Müzesi'nde Konak Belediyesi ile Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nin işbirliği ile 20, 21,22 Nisan günlerinde öğrencilere yönelik karikatür ve satirik heykel çalışmaları düzenlendi. 

Kazim Karabekir, Mersinpinar Bogazici,Serife Eczacibasi ortaokullarindan ogrencilerin katılımıyla  3 gün boyunca sabah ve öğleden sonra olmak üzere gerçekleştirilen çalışmalarda  Birol CÜN, Ayten KÖSE, Hasan EFE ,Abidin KÖSE, Cemalettin GÜZELOĞLU ve Mehmet ASLAN egitmen olarak katıldılar. (KarDerİzmir)


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.