29 Mart 2016 Salı

Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle

“Biz karikatürleri halk için yaptık. Karaborsacılar için değil.."..Necmi Rıza AYÇA, Mustafa (MİM) UYKUSUZ, Nehar TÜBLEK, Mustafa EREMEKTAR (MISTIK).. “Biz karikatürleri halk için yaptık. Karaborsacılar için değil..".. Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle..Necmi Rıza AYÇA, Mustafa (MİM) UYKUSUZ, Nehar TÜBLEK, Mustafa EREMEKTAR (MISTIK)..
---

Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle Karikatürün Ustaları..

“Biz karikatürleri halk için yaptık. Karaborsacılar için değil." Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle..Necmi Rıza AYÇA, Mustafa (MİM) UYKUSUZ, Nehar TÜBLEK, Mustafa EREMEKTAR (MISTIK).. “Biz karikatürleri halk için yaptık. Karaborsacılar için değil..".. Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle..Necmi Rıza AYÇA, Mustafa (MİM) UYKUSUZ, Nehar TÜBLEK, Mustafa EREMEKTAR (MISTIK).... 

“Biz karikatürleri halk için yaptık. Karaborsacılar için değil." Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle..Necmi Rıza AYÇA, Mustafa (MİM) UYKUSUZ, Nehar TÜBLEK, Mustafa EREMEKTAR (MISTIK).. “Biz karikatürleri halk için yaptık. Karaborsacılar için değil..".. Vahit AKÇA'nın Çizgisiyle..Necmi Rıza AYÇA, Mustafa (MİM) UYKUSUZ, Nehar TÜBLEK, Mustafa EREMEKTAR (MISTIK)..
---------------
Necmi Rıza AYÇA (1914 - 05 Mart 2001)
Mustafa (MİM) UYKUSUZ (1922 - 1983)
Nehar TÜBLEK (1924 - 06.03.1995)
Mustafa EREMEKTAR (MISTIK) (28 Mart 1930 - 29 Mart 2000)

(Çizim: Vahit AKÇA)