Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

10.03.2016

"Dünya Kadınlar Günü" Karma Karikatür Sergisi Açıldı

"Dünya Kadınlar Günü" karikatür sergisi 9 Mart 2016 Çarşamba günü İzmir'de açıldı..
 “Dünya Kadınlar Günü Karma Karikatür Sergisi” Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi’nde açıldı.

Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği yıllık sergi programı kapsamında oluşturulan “Dünya Kadınlar Günü Karma Karikatür Sergisi” 9 mart 2016 günü saat 18.00'da Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi’nde açıldı.

 Açılışta çizerlerden Abidin KÖSE, Birol ÇÜN, Cem KOÇ, Sadık ÖZTÜRK,.Ayten KÖSE, Menekşe ÇAM, Halit ŞEKERCİ, Hasan EFE, Murteza ALBAYRAK, Önder BATKAN ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN da hazır bulundular. 


Konak Belediyesi Kültür Müdürü Salim ÇETİN'in ve ardından Ayten KÖSE’nin bir kadın çizer olarak duygu ve düşüncelerini aktardığı konuşmalarıyla açılışı yapılan sergi 9 Nisan'a kadar açık kalacak.


Sergiye katılan çizerler:
Abidin KÖSE
Ayten KÖSE
Birol ÇÜN
Cem GÜZELOĞLU
Cemalettin GÜZELOĞLU
Cem KOÇ
Deniz DOKGÖZ
Eda KARAABDURRAHMANOĞLU
Eray ÖZBEK
Ferhat DEMİRBAŞ
Hasan EFE
Hilal ÖZCAN
Hüseyin ALPARSLAN
İ.Serdar SAYAR
İsmail KAR
İsmail TOKDEMİR
Kaan SAATÇİ
Mehmet Saim BİLGE
Mehmet ZEBER 
Menekşe ÇAM
Murat YILMAZ
Murteza ALBAYRAK
Musa KEKLİK
Mustafa BORA
Nevzat VARHAN
Önder BATKAN
Rifat MUTLU
Sadık ÖZTÜRK
Sabri ERGÜDER
Salih KÜTÜKÇÜ
Serpil KAR
Zeynep GARGİ


Kaan SAATÇİ


Murteza ALBAYRAK


Serpil KAR

Zeynep GARGİCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.