13.02.2016

Noticartun Colombia".. Audience Award 2015"

ON "Audience Award" at the International Cartoon Contest and humor - NOTICARTUN COLOMBIA - 2015 "TRIBUTE TO ALFREDO Greñas"
This award may be declared void if the jobs are not shared or can declare one of the categories if it happens here.
AUDIENCE AWARD "in CONTEST INTERNATIONAL CARTOON AND HUMOR - NOTICARTUN COLOMBIA - 2015" TRIBUTE TO ALFREDO Greñas "

http://noticartuncolombia.blogspot.com.co/2016/02/sobre-el-premio-del-publico-en-el.html
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1055814344471521.1073741833.152382421481389&type=3

Recognition will be given to drawing the public to share more times on Facebook (for the vote will not count the "like" or similar) to the 27th of February and the 29th will be the result on favorite cartoon and caricature netizens followers of the blog. This award may be declared void if the jobs are not shared or can declare one of the categories if it happens here.
Authors can promote their work, but this year will not count in qualifying and may only win one of 2 categories, if they happen to have work on them. Only valid image sharing by the general public (not close to the competition organizers as an organizer, jury and family). No part of award winning works or those that came out of the closing date of the competition.
The winner will be awarded a virtual certificate of recognition.
So cheer and good luck to all. To share!
Website
---
(Türkçe'ye Çeviri: Google Translate)
NOTICARTUN KOLOMBİYA - - 
Ben ULUSLARARASI KARİKATÜR YARIŞMASI VE GRAFİK MİZAH sonuçlarının girişinde birkaç gün önce de belirtildiği gibi 2015 "ALFREDO Greñas Tribute", online yarışma "İzleyici Ödülü 2015" lansmanı sunuyoruz:

değil bu baskısında layık katılan eserler, Fanpage NOTICARTUN KOLOMBİYA üzerine monte edilecek bu hafta sonu bu Görüntüler rekabet her iki kategoride de yarışmaya tüm geçerli girişler vardır. Tanıma çizim verilecek, Facebook'ta kamu payı kez daha Şubat 27 ve 29 kadar blogun favori çizgi film ve karikatür netizens takipçileri sonuç olacaktır (yok toplamı "gibi" ya da benzer sözü verdi) . işler paylaşılmaz veya burada olur kategorilerden birini ilan edebilir, bu ödül geçersiz ilan edilebilir.
...
"- NOTICARTUN COLOMBIA - YARIŞMA ULUSLARARASI KARİKATÜR VE MİZAH 2015" KİTLE ÖDÜLÜ TRIBUTE ALFREDO Greñas İÇİN "
http://noticartuncolombia.blogspot.com.co/2016/02/sobre-el-premio-del-publico-en-el.html

Tanıma Facebook'ta kez daha paylaşmak için halkı çizim verilecektir Şubat ve 29 ve 27 için blogun favori çizgi film ve karikatür netizens takipçileri sonuç olacaktır (oylama için "gibi" ya da benzer saymaz) . işler paylaşılmaz veya burada olur kategorilerden birini ilan edebilir, bu ödül geçersiz ilan edilebilir.

Yazarlar işlerini teşvik edebilir, ancak onlar üzerinde çalışmaya sahip olur, bu yıl, eleme saymaz ve sadece 2 kategorilerden biri kazanabilir. Sadece genel kamuoyu tarafından geçerli görüntü paylaşım (bir organizatör, jüri ve aile olarak rekabet organizatörleri yakın değil). ödüllü eser veya rekabet kapanış tarihinden çıktı o hiçbir bölümü.

Kazanan tanıma sanal belgesi verilecektir.


Yani tezahürat ve tüm iyi şanslar. Paylaşmak!
WebsiteWinner - "Audience Award 2014"