Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

23.02.2016

Exposição "Vontade de Execução"

Cadu Peixoto e Joana Burd..

EXPOSIÇÃO VONTADE DE EXECUÇÃO
Cadu Peixoto e Joana Burd

Da convivência intensa de dois anos dos artistas Cadu Peixoto e Joana Burd surgiram questionamentos referentes ao sistema das artes como: democratização, legitimação, mercado e consumo.

Desse processo em conjunto foi criada a exposição Vontade de Execução. Em desenhos de grandes dimensões, instalações e vídeos, o observador é convidado a interagir e refletir sobre o papel da arte na sociedade e seu discurso de poder.​CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.