Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

10.01.2016

“Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” Karikatür Yarışmasının Sonuçları

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve Deriteks Sendikası'nın ortaklaşa düzenlediği ulusal karikatür yarışması..TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve Deriteks Sendikası'nın ortaklaşa düzenlediği “Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” konulu karikatür yarışması sonuçlandı. 

4 Ocak 2016 tarihinde açıklanan bu sonuçlardan sonra, ödül töreni 9 Ocak 2016 tarihinde yapıldı. Yarışmanın birinciliğini Kürşat ZAMAN kazandı.

Karikatür ve mesleki birlik adına, konu açısından önemli haber değeri taşıyan böylesi bir yarışmanın sonuçlarıyla ilgili herhangi bir yazı ve görsele rastlayamadık. Karikatürcü dostumuz Kürşat ZAMAN'ın kişisel özverisi sonucunda ödül kazanan ilk üç (3) görsele ulaşabildik ve haberimizi oluşturabildik. Kendisine teşekkür ederiz.

Ödül Kazananlar:
1- Kürşat ZAMAN
2- Murat DÖNMEZ
3- Mehmet KAHRAMAN

Mansiyonlar:
Mehmet Saim BİLGE
İlker SERMİ
H. D.

Website
Yarışma Şartnamesi


1'incilik Ödülü
Kürşat ZAMAN

2'ncilik Ödülü
Murat DÖNMEZ

3'üncülük Ödülük
Mehmet KAHRAMAN

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.