“Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” Karikatür Yarışmasının Sonuçları

🔴“Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” Karikatür Yarışmasının Sonuçları. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve Deriteks Sendikası'nın ortaklaşa düzenlediği “Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya”..


“Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” Karikatür Yarışmasının Sonuçları..

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve Deriteks Sendikası'nın ortaklaşa düzenlediği “Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” konulu karikatür yarışması sonuçlandı..


TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve Deriteks Sendikası'nın ortaklaşa düzenlediği “Savaş İçin Değil, Barış İçin Kimya” konulu karikatür yarışması sonuçlandı. 

4 Ocak 2016 tarihinde açıklanan bu sonuçlardan sonra, ödül töreni 9 Ocak 2016 tarihinde yapıldı. Yarışmanın birinciliğini Kürşat ZAMAN kazandı.

Karikatür ve mesleki birlik adına, konu açısından önemli haber değeri taşıyan böylesi bir yarışmanın sonuçlarıyla ilgili herhangi bir yazı ve görsele rastlayamadık. Karikatürcü dostumuz Kürşat ZAMAN'ın kişisel özverisi sonucunda ödül kazanan ilk üç (3) görsele ulaşabildik ve haberimizi oluşturabildik. Kendisine teşekkür ederiz.⬛
---------------------
Website
Yarışma Şartnamesi

1'incilik Ödülü
Kürşat ZAMAN