Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

30.11.2015

Sanat Evinde Karikatür Sergisi

“Sanatın İçinden” konulu sergide 25 karikatür yer alıyor..
İzmir Karikatürcüler Platformu ve Homur Mizah Grubu Metin Altıok Kültür ve Sanat Evi’nde karma karikatür sergisi açtı. 25 karikatürün yer aldığı “Sanatın İçinden” konulu sergi yoğun ilgi gördü. Ayni zamanda sanat evinin açılışı da gerçekleşti. İzmirli çizerlerin yanı sıra birçok sanatçı, siyasetçi, sivil toplum örgütlerinden temsilciler açılışta hazır bulundu.

Zeynep Altıok, Salih Bolat ve Eren Aysan’ın katıldığı söyleşide Metin Altıok ile anılar paylaşıldı. Müzisyen Murat Mengirkaon güzel şarkılarla geceye renk kattı.

Karikatür sergisinde yer alan çizerler:Aşkın Ayrancıoğlu, Atay Sözer, Atilla Atala, Ayten Köse, Bayram Bağcı, Canol Kocagöz, Coşkun Göle, Hüseyin Alparslan, İsmail Cem Özkan, Mehmet Saim Bilge, Mehmet Tevlim, Mete Erden, Murteza Albayrak, Musa Keklik, Mustafa Yıldız, Sabri Ergüder, Salih Kütükçü. (Haber: Mustafa YILDIZ)

Konuşma
Murat MENGİRKAON
Mustafa YILDIZ & Serkan KOÇAK
Sanat Evi
Sergi 1
Sergi 2
Sergi 3
Söyleşi & İmza
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.