Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

19.11.2015

Gökdere Köyü Karikatür Festivali


Çevre konulu karikatürlerden oluşturulan serginin açılışının da yapıldığı festivalde çizerler karikatür dolu bir gün geçirdiler..Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği, Bornova Belediyesi’nin  ve Gökdere Köyü Muhtarlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Karikatür Festivali’ne katıldı. 

Çizerler Birol Çün, Hasan Efe, Cem Koç, Sadık Öztürk, Kemal Buluş, Abidin Köse ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet Aslan 14 kasım 2015 Cumartesi Gökdere Köyü'nde karikatür dolu bir gün geçirdiler. 

Yoğun ilgi gören portre karikatür çalışmalarının yanı sıra  köy sakinleriyle söyleşiler  de gerçekleştirildi. Çevre konulu karikatürlerden oluşturulan serginin açılışının da yapıldığı festival sonunda çizerler köy muhtarı Atanan Budak ve Servet Ali Çınar’ın  konuğu oldukları yemekte yorgunluklarını attılar. (KarDerİzmir)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.