Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

2.09.2015

Beyoğlu’nda Barış Nöbeti


Beyoğlu’nda Barış Nöbeti:
”Bizler ölürken kardeş olanlar,yaşarken de kardeş olmalıyız”..

Karikatürcü Vahit AKÇA'nın da çizimleriyle katıldığı, "1 Eylül Dünya Barış Günü" için Beyoğlu Barış Bloku çağrısı ile Mis sokakta düzenlenen Barış Nöbeti tutuldu.

“Biz milyonlarca kişi
Savaşı yener miyiz?
Bunu sen bileceksin.
Bunu biz bileceğiz, biz seçeceğiz”

“Barış için, İsyan Et!, Haykır! Örgütlen! Yaşamı Savun! Sokağa Çık! Mücadele Et! Medyaya Kanma!” yazılı Beyoğlu Barış Bloku pankartı yere serildi, etrafına mumlar yakıldı. (Haber: Vahit AKÇA)
---

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.