Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

"Barış" İçin Çizdiler


İzmir Fuarı'nda açılan "Barış" konulu sergide 13 çizerin karikatürü yer alıyor..
İzmir Enternasyonal Fuarı, Gaziemir Belediyesi standı '1 Eylül Dünya Barış Günü'nde anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı. İzmir Karikatürcüler Platformu işbirliği ile açılan sergi ilk günde ilgi odağı oldu. 

İzmirli çizerlerden "Barış İçin” karikatürler sergisi 13 çizerin, 20 karikatüründen oluşuyor. Sergi Gaziemir Belediyesi standında fuar süresince açık kalacak.  (Haber: Mustafa YILDIZ)

Sergide eseri bulunan çizerler: 

Bayram BAĞCI
Cemalettin GÜZELOĞLU
Eray ÖZBEK
Ercan BAYSAL
Faruk SOYARAT
Mehmet TEVLİM
Menekşe ÇAM
Mete ERDEN
Mustafa YILDIZ
Ömer ÇAM
Saadet DEMİR YALÇIN
Sadık PALA
Tufan SELÇUK
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.