Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

12.09.2015

"12 Eylül Karikatürleri" Sergisi Açıldı

Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'ndeki sergi Eylül ayı sonuna kadar açık kalacak..Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği'nce "12 Eylül" karikatürlerinden oluşturulan karma sergi 11 Eylül 2015'te Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi'nde açıldı. 

Açılışta çizerlerden Abidin KÖSE, Sadık ÖZTÜRK, Cem KOÇ, Murteza ALBAYRAK, Ayten KÖSE, Devrim DEMİRAL, Hasan EFE, Önder BATKAN ve İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN da hazır bulundu. Sergi 30Eylül'e kadar izlenebilecek.  

Sergiye katılan çizerler
Abidin KÖSE
Aşkın AYRANCIOĞLU
Ayten Köse ÖZARSLAN
Birol ÇÜN
Cem KOÇ
Deniz DOKGÖZ
Eray ÖZBEK
Fırat SARAÇ
Hasan EFE
Hilal ÖZCAN
Mehmet Ali KAPTI
Mehmet ASLAN
Mehmet ZEBER
Murteza ALBAYRAK
Sadık ÖZTÜRK
Taner ÖZEK
Vahit AKÇA
(Karderİzmir)

Sergi Afişi


Abidin KÖSE

Ayten KÖSE

Aşkın AYRANCIOĞLU

Birol ÇÜN

Cem KOÇ

Deniz DOKGÖZ

Mehmet ASLAN

Mehmet ZEBER

Taner ÖZEK

Vahit AKÇA


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.