Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

7.08.2015

"Kötü Kedi Şerafettin" Yakında Sinemalarda

Karikatürcü Bülent ÜSTÜN'ün çizgi karakteri artık animasyon filmi olarak sinemada kendini gösterecek..

"Uykusuz" dergisi çizeri Bülent ÜSTÜN'ün uzun süredir çizmekte olduğu çizgi roman karakteri "Kötü Kedi Şerafettin" (Şero) yakında sinemada da yerini alacak. Animasyon filmi olarak şekillenen projede filmin yönetmenliğini Mehmet KURTULUŞ ve Ayşe ÜNAL yapıyor.

"Şero"yu Uğur YÜCEL'in seslendireceği filmin diğer karakter seslendirmelerinde ise şu kişilerin ismi geçiyor: Demet EVGAR (Misket), Okan YALABIK, Ayşen GRUDA, Güven KIRAÇ, Ahmet Mümtaz TAYLAN, Gökçe ÖZYOL, Cezmi BASKIN, Yekta KOPAN ve Levent KAZAK.
Filmin yıl sonunda yayınlanması planlanıyor. 

- Fragman/Facebook
- Kaynak/Fıratın Sayfası.com

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.