"Eğitim" Konulu Sergi Açıldı

🔴“Eğitim” konulu sergiye 40 çizer katıldı. Fuar Sanat Sokağı'nda yer alan stantta ayni zamanda karikatür atölyeleri düzenleniyor, mizah dergileri ve karikatür albümleri yer alıyor. Eylül ayında da 2 sergi açılması planlanıyor..

"Eğitim" Konulu Sergi Açıldı..

Bu yıl 84.kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’na karikatüristler çıkartma yaptı. İzmir Karikatürcüler Platformu’nun organize ettiği, fuarında ana teması olan “Eğitim” konulu sergiye 40 çizer katıldı. 

Fuar Sanat Sokağı'nda yer alan stantta ayni zamanda karikatür atölyeleri düzenleniyor, mizah dergileri ve karikatür albümleri yer alıyor.


Bu yıl 84.kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’na karikatüristler çıkartma yaptı. İzmir Karikatürcüler Platformu’nun organize ettiği, fuarında ana teması olan “Eğitim” konulu sergiye 40 çizer katıldı. Fuar Sanat Sokağı'nda yer alan stantta ayni zamanda karikatür atölyeleri düzenleniyor, mizah dergileri ve karikatür albümleri yer alıyor.

İlk gün yoğun ilgi gören sergide İzmirli karikatüristler, genç çizerlerle sohbet imkanı buldu. 1 Eylül Salı Gaziemir Belediyesi Standında sergi açacak olan İzmir Karikatürcüler Platformu, Eylül ayında 2 sergi ile gündemde kalmaya devam edecek.

“Eğitimli Karikatürler” sergisinde yer alan çizerler: 
Ahmet AYKANAT
Ahmet Tanju MUSUL
Ali BULCA
Aşkın AYRANCIOĞLU
Atilla ATALA
Ayten KÖSE
Aziz YAVUZDOĞAN
Bayram BAĞCI
Canol KOCAGÖZ
Cennet KÜLCÜ
Dağlar Umut AYRANCIOĞLU
Deniz DOKGÖZ
Ekrem BORAZAN
Ekrem KILIÇ
Emre YILMAZ
Eray ÖZBEK
Ferhat DEMİRBAŞ
Kamil MASARACI
Lütfü ÇAKIN
Mehmet Ali KAPTI
Mehmet Saim BİLGE
Mehmet TEVLİM
Mehmet ZEBER
Melisa DEMİRCAN
Mete ERDEN
Murat İLHAN
Murat YILMAZ
Murteza ALBAYRAK
Mustafa KURMALI
Mustafa YILDIZ
Ömer ÇAM
Özhan MERCAN
Recep ÖZCAN
Sabri ERGÜDER
Sadık PALA
Said COŞAR
Salih KÜTÜKÇÜ
Taner SARIÇAM
Uğur PAMUK
Zafer GÜVEN