Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

13.08.2015

15 Günde Bi'Kere..


Mizah dergiciliğine yeni bir soluk getirmek için yola çıkan Bi’kere, güçlenen kadrosuyla Cuma günüden itibaren gazete bayii, AVM ve DNR’da yerini alıyor..Derginin 7. sayı kapağı futbol liglerinin başlayacağı güne rast gelmesi nedeniyle bu konuya ayrılmış, kapak karikatürü Mustafa YILDIZ imzasını taşıyor.

Yazılarıyla Ahmet Zeki YEŞİL, İbrahim ORMANCI, Ali KUVANCI, Ayhan ERALP, Metin SAVAŞ, Mustafa KUVANCI, Caner KAYA yer alıyor.

Saadet DEMİR YALÇIN “Ne Çizse Yeridir”, Cemil AÇIKKOL mizah sayfasının yanı sıra “Öğrenci Evi” karakteri ile, Murat YILMAZ mizah sayfası ve “Sinirli Hilmi” karakteri ile yer alıyor. Ünsal ERKAN “Delinin Zoru”, Yaşar FIRAT “Gözlük”, Kubilay BAYAR “Kubik Çizgiler”, Yusuf AKINCI “Yağsız”, Tolga KILIÇ “Kafasına Göre” isimli köşelerinde karikatürleriyle dergiye renk katıyor.

Güncel karikatürleriyle Mustafa YILDIZ “Olaylara Çizgili Bakış” sayfasında değerlendiriyor. Egemen GÜVENIŞIK, Okan NASUHOĞLU, Mist, Doğan Devrim AKINCI isimleri köşelerinde, Üstay HERDEM “Şuayip Ş.” Karakteriyle yer alıyor. Curcuna sayfasında  Keziban ÖZKOL, Önder UĞURLU, İlker NAZCAN, Doğukan ÖZEV ve Kadir ÇİNKİL isimleri dikkat çekiyor. (Haber: Mustafa YILDIZ)CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.