Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

2.07.2016

Temmuz Anmaları

Çoğunluğu Temmuz ayında olmak üzere; yurt içinde ve yurt dışında bir çok değerli sanatçı ve yazar, doğum veya ölüm yıl dönümleriyle anılıyor..
Çoğunluğu Temmuz ayında olmak üzere; yurt içinde ve yurt dışında bir çok değerli sanatçı ve yazar, doğum veya ölüm yıl dönümleriyle anılıyor..

Vahit AKÇA, bu değerli aydınlarımızın portrelerini çizerek, O'nları bir araya getirdi..

Louis ARMSTRONG
Erol GÜNAYDIN
Kemal SUNAL
Jean-Paul SARTRE
Yorgo SEFERIS
Hüseyin PEYDA
Fethi NACİ
Aziz NESİN
Oğuz ARAL
Ece AYHAN
Rıfat ILGAZ
Franz KAFKA
Anton ÇEHOV
Necati ABACI
Suna PEKUYSAL
Frida KAHLO
Ernest HEMINGWAY
Vladimir NABOKOV
Asaf KOÇAK

- Temmuz/Vikipedi-TR
- Sivas Katliamı/Vikipedi-TR


Vahit AKÇA
Türkiye


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.