Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

16.07.2015

"Bi’Kere" Mizah Dergisi Güldürüyor..


Dergi 15 günde bir çıkıyor..
Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan ve şu an 5.sayısı ile bayilerde yerini alan Bi’kere Mizah Dergisi 15 günde bir çıkıyor. Farklı yazar- çizer kadrosuyla, okuyucusuna mizahı sevdirmeyi, günlük yaşantısında ki stresten uzaklaştırmayı ve halkın hoşgörü ortamına katkı sunmayı hedefliyor. Son sayısında sosyal konularda duyarlı olduğunu kanıtlayan dergi büyük beğeni kazandı.

Mizaha gönül vermiş genç kadrosuyla mizah severlerin karşısına çıkan dergi, önümüzdeki sayı yeni isimleri de kadrosuna katarak yayın hayatına devam edecek.  Derginizi gazete bayii ve marketlerden istemeyi unutmayın. Onbeş günde Bi’kere  gülümsemek sizinde hakkınız!.. (Haber: Mustafa YILDIZ)

Ön Kapak

Arka Kapak

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.