Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

12.06.2015

Atena FARGHADANIye Destek Çizimleri

İran’da doğum kontrolünün kısıtlanmasına karşı çizdiği bir karikatürden dolayı hapse atılan ve özgürlüğü kısıtlanan sanatçı Atena FARGHADANI için kampanya başlatıldı..İran’da doğum kontrolünün kısıtlanmasına karşı çizdiği bir karikatürden dolayı hapse atılan ve özgürlüğü kısıtlanan sanatçı Atena FARGHADANI için kampanya başlatıldı..
İran'da, çizdiği eleştirel bir karikatüründen dolayı hapis yatan ve hakkında 20 yıl 9 ay hapis cezası istenen ressam Atena FARGHADANI için destek kampanyaları sürüyor. 

Serbest bırakılması için insan hakları ve karikatürcüler hakları kuruluşları devrede. 

Duyarlık önceliğiyle hareket eden bir çok sanatçı, FARGHADANI'ye destek çizimleri yapmayı sürdürüyor.

#FreeAtena
#Draw4Atena
İlgili / Ayrıntılı Haber:
http://cartooncolors.blogspot.com.tr/2015/06/atena-farghadaniye-ozgurluk.html

FARGHADANI'nin; doğum kontrolünün
kısıtlanmasına karşı çizdiği ve
hapis cezası almasına neden olan
eleştirel karikatürü

Atena FARGHADANI
İran   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


   


   

   

   

   

   

   

   

   


   

   

   

   

   

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

---

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.