- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

11.05.2015

Sezer ODABAŞIOĞLU Anıldı


Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde yapılan etkinlik ile Sezer Odabaşıoğlu anıldı. 
Yazar- Çizer dostlarının katıldığı etkinlik de anılar paylaşıldı, eserleri hakkında bilgiler verildi. Konuşmaların yanı sıra şiirlerinin de okunduğu gecede ADD Konak şube korosu sevdiği şarkıları dile getirdi.

İzmirli mimar- çizer Tufan ARKAYIN’ın karikatür sergisi Neşe ve Karikatür Müzesi alt salonda açıldı. Sergi açılışında çizer dostları Canol KOCAGÖZ, Mehmet ASLAN, Ayten KÖSE, Mehmet KAHRAMAN, Ercan BAYSAL, Eray ÖZBEK, Cem KOÇ, Abidin KÖSE ve Mustafa YILDIZ hazır bulundu. (Mustafa YILDIZ)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.