- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

29.05.2015

“Selo İle Mizahçıların Buluşması”


Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin DEMİRTAŞ mizahçılarla bir araya geldi..
“Selo ile Mizahçıların Buluşması” başlıklı toplantıda mizahçı ve karikatürcülerle buluşan DEMİRTAŞ, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’ın kendisi için söylediği “popstar” benzetmesine, “Bizim seçim sloganımız ‘ben çaldığımı söylüyorum’. Sen de çaldıklarını söyleyebiliyor musun?” dedi. DEMİRTAŞ, konuşmasından hemen önce, mizahçılar için “gazoz açılışı” da yaptı.

Toplantı salonuna Demirtaş’ın elinde sazı ve üzerinde “Selo ile Mizahçıların Buluşması” 
yazılı karikatürün olduğu pankart asılırken, DEMİRTAŞ’a eşi Başak DEMİRTAŞ da eşlik etti.
Toplantıya, karikatürcü ve mizahçılardan Kemal ARATAN, Kemal Gökhan GÜRSES, Bahadır BOYSAL, Sefer SELVİ, Musa KART, İzel ROZENTAL, Cem DİNLENMİŞ, Tuncay AKGÜN, İpek ÖZSÜSLÜ, Mehmet ÇAĞÇAĞ, Can BARSLAN katıldı.

DEMİRTAŞ, karikatürlerle sohbetin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Buluşma, Beyoğlu’nda bulunan Cezayir Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

- (Kaynak: İMC TV.com)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.