Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Ayten KÖSE Karikatür Sergisi Açıldı


Sergi 30 Haziran 2015 tarihine kadar açık kalacak..

Ayten KÖSE’nin yağlıboya karikatür çalışmalarından oluşan “Karikatürlerimden..” isimli sergisi Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği’nin yıllık sergi programı kapsamında Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi’nde 28 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 18.00 da açıldı. 

Açılışta Müze Müdürü Ferhan BAYSOY ve Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mehmet ASLAN’ın yanı sıra çizerler Eray ÖZBEK, Sadık ÖZTÜRK, Cem KOÇ, Murteza ALBAYRAK, Cemalettin GÜZELOĞLU, Mustafa YILDIZ da hazır bulundu. Sergi 30 Haziran'a kadar izlenebilecek. (KarDerİzmir)

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.