Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

2.03.2015

TBB'nde Hukukçu Karikatürcüler Sergisi

Sergi 6 Nisan 2015 Pazartesi günü açılmıştı..


5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Türkiye Barolar Birliği Av.Özdemir ÖZOK Kongre ve Kültür Merkezi’nde Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU ile Macaristan Barolar Birliği Başkanı Janos BANATI’nin konuşmaları ile başlayan etkinlikler kapsamında , 6 nisan 2015 Pazartesi günü, Hukukçu Karikatürcüler Sergisi’nin de açılışı yapıldı. 

İzmir Barosu avukatlarından Av.V.Cem KOÇ ile Av.Levent DAĞAŞAN’ın çalışmalarından oluşan sergide her iki çizere ait 56 karikatür yer alıyor. 

Sergi açılışında Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin PEKER’in yanı sıra çizerler Mehmet Saim BİLGE, Uğur PAMUK, Halil İ.YILDIRIM ve Murat ÖZMENEK de hazır bulundular. 


Av. Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU
Türkiye Barolar Birliği BaşkanıCartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.