Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

2.03.2015

İlban ERTEM.. 'Puslu Kıtalar Atlası'

5 yıllık bir çalışmanın ürünü olan 'Puslu Kıtalar Atlası' romanını İhsan Oktay ANAR yazdı, İlban ERTEM çizdi..Albüm 13 Mart 2015'te piyasaya çıktı..

Çizer İlban ERTEM, İhsan Oktay ANAR'ın 'Puslu Kıtalar Atlası' romanını, 5 yıllık bir çalışma sonunda 300 sayfalık bir çizgi roman (kendi deyimiyle resimli roman) haline getirdi. Bodrum'da kendi atölyesinde, İlban ERTEM'le bu serüven hakkında yapılan ropörtaj.


                                     


İlban ERTEM'le söyleşi (12,08dk)
Yönetmen:
Öner S. BİBERKÖKÜ
Anlatıcı
Yekta KOPAN
Anlatıcı Metni:
Levent CANTEK
Puslu Kıtalar Atlası Teaser:
Uğur ERBAŞ
Müzik:
Onur ÖZMEN
Jenerik Müziği:
Berkay YİĞİTASLAN

İlban ERTEM


CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.