9 Nisan 2015 Perşembe

Cartoon Colors QR Kodları

🔴Cartoon Colors'ın Blog, Facebook ve Twitter sayfalarının QR kodları.. QR kodu okutabilmek için Google Play'den kod okuyucu uygulamalarından birini telefonunuza indirebilirsiniz. İlgili uygulamayı açın ve telefonunuzu..


Cartoon Colors QR Kodları..

QR kodu okutabilmek için Google Play'den kod okuyucu uygulamalarından birini telefonunuza indirebilirsiniz. İlgili uygulamayı açın ve telefonunuzu aşağıdaki görsellerden herhangi birine yaklaştırın..


QR kodu okutabilmek için Google Play'den kod okuyucu uygulamalarından birini telefonunuza indirebilirsiniz. İlgili uygulamayı açın ve telefonunuzu aşağıdaki görsellerden herhangi birine yaklaştırın.

QR kodu (Quick Response kodundan kısaltılır) ilk otomotiv sanayi için özel olarak tasarlanmış bir matriks barkod türü (ya da iki boyutlu kod). Daha yakın zamanlarda, sistem popüler dışında hızlı okunabilirlik ve nispeten büyük depolama kapasitesi nedeniyle sanayi haline gelmiştir.
QR Kodu, beyaz bir zemin üzerine kare desenli olarak düzenlenmiş siyah modülleri oluşur. Kodlanan bilgiler her türlü veri (örneğin, ikili, alfanümerik veya Kanji sembolleri) yapılabilir.
QR kod saklanabilir veri miktarı, karakter kümesi, sürümü ve hata düzeltme seviyesi bağlıdır.

Düzeltme Seviyeleri
Hata düzeltme seviyeleri 4 adettir, yüksek hata düzeltme seviyesi, daha az depolama kapasitesi demektir.

Seviye L 7% kod kelimesi restore edilebilir.
Seviye M 15% kod kelimesi restore edilebilir.
Seviye Q 25% kod kelimesi restore edilebilir.
Seviye H 30% kod kelimesi restore edilebilir.

Kodlama
Hata düzeltme seviyesi ve sembol için kullanılan maske deseni: biçimi bilgileri iki şeyi kaydeder. Maskeleme büyük boş alanlar veya konumlandırıcı işaretleri gibi bakmak yanıltıcı özellikler gibi bir tarayıcı, karıştırmayın veri alanı desenleri kırmak için kullanılır.Maske desenler karşılamak için gerekli tüm sembol olarak tekrarlanan bir 6 × 6 ızgara tanımlanır. Maske karanlık alanlara karşılık gelen modüller ters.Biçimi bilgileri BCH kodu ile hataları karşı korumalıdır, iki tam kopyaları her QR sembol yer almaktadır.

QR kodu Denso Wave Incorporated şirketinin tescilli ticari markasıdır. 
---------------
Kaynakgrkod.org >>
QR Kod Oluşturmak / qr-code generator.com >>
QR Kodub/bVikipedi >>

Cartoon Colors
(Blog)Cartoon Colors
(Twitter)

Cartoon Colors
(Facebook)