- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

8.03.2015

Vahit AKÇA.. 'Özgecan'a..

"March 8, International Working Women's Day"..


'Üzgünüz Seni Koruyamadığımız İçin'
"Görüyor musun Özgecan, artık ecelimizle bile ölmemize fırsat verilmiyor. Görüyorsun tabi, kaç kez şahitlik etmişsindir böyle durumlara. Her ecelsiz yitirilen kadına ağladın. Senin katilinden, senden önce katledilen tüm kadınların katili de aynı zihniyettir. 

Senin hikayen senden öncekilerin ve senden sonrakilerin hikayesidir."

Nevin FİLİZER
Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi
- Dünya Kadınlar Günü/ Vikipedi
- International Women's Day/Wikipedia


Vahit AKÇA

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.