Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Turhan SELÇUK Ölümünün 5. Yılında Anıldı

SELÇUK'un gömütü başındaki törende, çeşitli illerden gelen çizerler hazır bulundu..
Karikatürcüler Derneği'nin  Kurucu Üyesi, Onursal Başkanı, karikatürcü Turhan SELÇUK; ölümünün 5. yılında gömütünün bulunduğu Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde anıldı. 

14 Mart 2015 Cumartesi günü karikatürcülerin katıldığı sade bir tören gerçekleşti ve çizerler Turhan SELÇUK ile yaşadıkları anılarını anlattılar.  

Hacıbektaş Belediye Başkanı
Ali Rıza SELMANPAKOĞLU
Turhan SELÇUK 5. yıl anmasıyla ilgili
bir konuşma yaptı.

(Fotograflar/Photographs: CartoonColors)CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.